Článek z aktualit

Rychlost výstavby je důležitá

02 čvn 2011

S rozvojem moderních technologií se stále zdokonalují i postupy výstavby rodinných domů. Velkou úlohu pro investora hraje čas. Čas jsou peníze.

 

Rychlost výstavby je důležitá

S rozvojem moderních technologií se stále zdokonalují i postupy výstavby rodinných domů. Velkou úlohu pro investora hraje čas. Čas jsou peníze. Pokud také uvažujete o stavbě rodinného domu, brzy zjistíte, že čím bude kratší jeho výstavba, tím víc ušetříte. Ušetříte nejenom finanční prostředky, ale i stres a volný čas, který můžete strávit s rodinou nebo s přáteli.

Při stavbě rodinného domu je mimořádně důležité dodržet všechny technologické postupy. Každý kdo chce následně ve stavěném domě bydlet, chce mít jistotu že je vše postaveno správně a technologické postupy byly dodrženy.

Naše technologie montovaného domu „Dům jedním tahem“ Vám to zaručí. Kvalita je pozorně hlídána už ve výrobním závodě. Na Vašem pozemku se následně dům smontuje pomocí jeřábu jako skládačka.

Hrubá stavba je hotová za pět pracovních dnů. Vy se staráte pouze o to, abyste si stihli stavbu pro známé a rodinu nafotit. Než si stihnete fotky společně s rodinou prohlédnout, tak začínáte plánovat stěhování. Dříve než se stačíte všem známým pochlubit, že budete stavět, zvete je na kolaudaci. Proč? Protože Vám postavíme „Dům jedním tahem“

Máte dotazy? Jsme tu pro vás!