Článek z aktualit

Komín Schiedel Parat ZDARMA k Domům jedním tahem

01 bře 2012

Dům jedním tahem ve spolupráci s firmou Schiedel nyní nabízí v akční nabídce komín Schiedel Parat ZDARMA v hodnotě až 60.000 Kč při dodávce uzavřené hrubé stavby nebo domu na klíč. Stačí si objednat projektovou dokumentaci od 1.3.2012 do 30.dubna 201

 

AKCE PRODLOUŽENA DO 31. KVĚTNA 2012!

Dům jedním tahem ve spolupráci s firmou Schiedel nyní nabízí v akční nabídce komín Schiedel Parat ZDARMA v hodnotě až 60.000 Kč při dodávce uzavřené hrubé stavby nebo domu na klíč. Stačí si objednat projektovou dokumentaci od 1.3.2012 do 31.5.2012.

Ušetřete desítky tisíc nyní a další náklady v průběhu užívání domu. Objednejte si projektovou dokumentaci k některému z Domů jedním tahem.

Více o akční nabídce “komín ZDARMA” >>

Proč je důležité míti komín...

V současné době si už málokdo dokáže představit dům bez komínu. Investice do komínu se většině zákazníků na počátku výběru domu zdá jako nadbytečná záležitost - většina totiž využívá centrální systém vytápění. Ale možnost vytápět dům krbem nebo krbovými kamny každý ocení až při budoucích úsporách za vytápění. Stává se tak nezávislým na ostatních zdrojích energie a oceňuje pravou rodinnou atmosféru a společné chvíle u rodinného krbu s pohledem do hořícího ohně.

Počáteční investici do komínu, která vám přinese budoucí úsporu nákladů za vytápění, uhradíme nyní za vás. Více o akční nabídce “komín ZDARMA” >>

Komín Schiedel Vám zajistí, že budete za vytápění v Domě jedním tahem platit méně, než v bytě poloviční velikosti. O výhodách komína se můžete s námi přesvědčit při návštěvě Domů jedním tahem, kde se již bydlí. Pro více informací nás kontaktujte >>

O komínech Schiedel

Společnost Schiedel komíny a jejich komponenty vyvíjí a testuje více než 65 let. Který jiný výrobce to o sobě může říci? Vsaďte na kvalitu, která pro Vás znamená jistotu i do budoucna. Více o komínech na www.schiedel.cz.

V rámci akce dodáváme jednoprůduchový komín Schiedel Parat UNI*** Plus o průměru 16 až 20 cm. Informace o parametrech komínu Schiedel najdete v přiloženém PDF dokumentu:

Rádi Vám poskytneme další informace. Kontaktujte nás.