Článek z aktualit

Nové typové rodinné domy v nabídce Dům jedním tahem

Nové typové rodinné domy v nabídce Dům jedním tahem

01 říj 2018

V nové verzi katalogu úsporných domů najdete 3 zcela nové domy a 2 původní domy s modernizovanou dispozicí.

 

Nové vydání katalogu typových úsporných Domů jedním tahem obsahuje řadu novinek. Přesto, že se počet nabízených domů nezměnil, najdete v něm 3 zcela nové domy, které vyhovují nejnovějším trendům bydlení. Kromě těchto novinek doznaly změn ještě další 2 domy, u nichž byla modernizována dispozice. V katalogu najdete také několik nových vizualizací.

Typové projekty získají i nadále zákazníci DJT zcela ZDARMA k objednávce domu. Zpoplatněny jsou pouze individuální úpravy.

“Při úpravách a navrhování nových typových domů jsme vycházeli z nejčastějších požadavků zákazníků, které s nimi řešíme v rámci individuálních úprav projektové dokumentace.” Říká vedoucí prodeje DJT Roman Ullmann. “Naším cílem je dát zákazníkovi promyšlený typový projekt, v němž nebude třeba dělat další úpravy. A protože preference zákazníků se s novými trendy v bydlení mění, měníme i my naše typové projekty”. Dodává Ullmann. Doplňme však, že u DJT jsou i nadále možné individuální úpravy projektů jako změny oken, přístavby garáže, úpravy dispozice apod.

Prohlédněte si naše novinky

Nové domy:

Nové dispozice:

On-line katalog úsporných typových domů >>