Článek z aktualit

Katalog rodinných domů zdarma

Katalog rodinných domů zdarma

31 bře 2021

Vybíráte projekt a dodavatele stavby rodinného domu? Napistě si o katalog rodinných domů zdarma. 

 

Uvažujete-li právě o stavbě domu, pak se vám bez pochyby bude hodit inspirace. Podívejte se na vyladěné typové projekty a výhody stavebního materiálu i technologie montovaných domů z keramického betonu od Dům jedním tahem. Napište si o katalog našich rodinných domů zdarma. Stačí vyplnit základní údaje na webu a my vám ho pošleme.

Vyladěné typové projekty

Katalog rodinných domů Dům jedním tahem obsahuje na dvě desítky typových projektů, které byly vypracovány na základě nejčastějších požadavků zákazníků. I přes to, že se jedná o typová řešení, je možné v projektech provést různé individuální úpravy.

V rámci akční nabídky můžete získat typový projekt Domu jedním tahem zcela ZDARMA! Více >>

„Zákazníci jsou s našimi typovými projekty spokojeni. Na trhu najdete stovky typových projektů rodinných domů, které nikdy nebyly postaveny a nemají dořešené detaily, což může představovat problémy už při ohlášení stavby, během výstavby i po obydlení domu. Naše domy od začátku působení DJT připravujeme se zákazníky a troufnu si říct, že jsme je dovedli k dokonalosti. Proto značná část našich zákazníků nepotřebuje v typovém projektu provádět žádné úpravy. Pokud ale přeci jen narazí na něco, co by chtěli v projektu změnit, postarají se o to naši projektanti. Tyto úpravy už jsou sice zpoplatněné, nicméně zpravidla představují jen zlomek ceny individuálního projektu domu. K nejčastějším úpravám typového projektu patří posunutí oken, příče, zrcadlové otočení dispozice domu, nebo přístavba garáže. “ Říká Roman Ullmann, vedoucí prodeje Dům jedním tahem.

Výhody stavebnicové technologie a základního materiálu

Domy jedním tahem se staví z velkoplošných dílců vyrobených z keramického materiálu (LiaporBetonu). Jednotlivé dílce se pečlivě připravují ve výrobě a na stavbě se už jen smontují. Rychlost výstavby by se tak dala přirovnat k dřevostavbě. Hrubá stavba je na připravené základové desce hotová za pouhé 2 dny v případě přízemního domu a za 4 stavební dny v případě patrového domu. Tím ale podobnosti končí. Keramická podstata Liaporbetonu domům od DJT zaručuje odolnost, dlouhověkost a příjemné vnitřní klima podobně jako znáte z domů cihlových. Stavba má výborné tepelné i akustické izolační vlastnosti a díky minimálnímu podílu mokrých procesů během výstavby se lze nastěhovat ihned po finálním dokončení domu.

Zaujaly vás domy Dům jedním tahem? Napište si o katalog a přečtěte si o dalších výhodách na webu www.dumjednimtahem.cz.

V případě dotazů jsou vám k dispozici naši obchodně-techničtí poradci

Galerie