Dům na klíč

Dům na klíč je jednou ze stavebních fází Domu jedním tahem. Jste tu poprvé? Seznamte se nejprve s Domem jedním tahem.

Domy jedním tahem až do fáze na klíč stavíme dle aktuálních možností, nejčastěji v okolí Karlových Varů. Žádosti o výstavbu na klíč řešíme individuálně, proto kontaktujte našeho obchodně-technického poradce, který působí ve vašem regionu.

Patrový i přízemní dům je možné dokončit do půl roku od zahájení výstavby.

I když za námi mnoho zákazníků přichází s požadavkem na rodinný dům na klíč, většina z nich je po úvodních schůzkách rozhodnuta pro dodání domu k dokončení. Proč?

Dům k dokončení je výhodnější

1 Individuální harmonogram dostavby

Fázi dokončovacích prací si můžete naplánovat zcela podle svých časových i finančních možností. Sami si určíte, kdy se dům omítne, kdy se udělají rozvody, vnitřní povrchy apod.

Kompletní projekt od nás obdržíte také v elektronické podobě (PDF). K nacenění konkrétních prací jej stačí poslat vybranému řemeslníkovi nebo firmě.

Navíc vám dodáme Manuál k dokončení stavby s podrobným popisem pracovních postupů a doporučeného materiálu.

2 Využití místních řemeslníků a firem

Na práce řemeslné povahy je nejlepší oslovit místní osvědčené firmy. Vyberete si přesně podle vašeho vkusu i nároků na kvalitu. Navíc zásadně ušetříte za dopravu materiálu nebo ubytování řemeslníků.

Mnoho solidních prodejen stavebnin také poskytuje množstevní slevy, pokud u nich objednáte většinu materiálu.

3 Více času na detaily

V průběhu výstavby si sami zvolíte standard vybavení domu, zejména s ohledem na finanční situaci.

Zároveň nebudete pod časovým tlakem s výběrem té pravé kuchyně nebo koupelny. Vybavení domu můžete pečlivě vybírat, konzultovat a nechat si vizualizovat v místním koupelnovém a kuchyňském studiu.

Poznejte další výhody domu k dokončení