Detail reference -
Hrubá stavba - Pavlovicovi

Veškeré záležitosti jsme řešili pouze s panem Hoškem, který nám byl vždy ochotně k dispozici, všechny závazky byly beze zbytku a včas splněny.

 

Další reference DJT

21. 9. 2022 / Rodinný dům Plutos po dokončení

Od firmy Lias Vintířov jsme si objednali hrubou stavbu jednopodlažního rodinného domu Orfeus. Spolupráce s firmou probíhala k naší plné spokojenosti. Obchodní zástupci firmy byli velmi vstřícní. Veškeré záležitosti jsme řešili pouze s panem Hoškem, který nám byl vždy ochotně k dispozici, všechny závazky byly beze zbytku a včas splněny.

Dům jsme již měli vybraný z katalogu firmy, při osobním setkání jsme si ujasnili některé podrobnosti o průběhu výstavby a možnostech dodání domu v různých fázích rozpracování. My jsme se nakonec rozhodli pro hrubou stavbu. Firma připravila všechny potřebné smlouvy.

Jednání probíhala podle námi navržených termínů, v dobré atmosféře a beze spěchu. Pan Hošek nám do podrobností vysvětlil všechny aspekty stavby, které nás zajímaly, a poskytl nám veškeré důležité materiály.

Projekt domu firma několikrát bez problémů upravila podle našich požadavků. Vlastní stavba potom proběhla přesně podle sjednaného termínu, stavební skupina se dostavila na místo včas a hrubou stavbu stihla postavit během jediného dne, bez jakýchkoliv průtahů a obtíží. Rozpočet stavby byl dodržen podle předem sjednané ceny. Stanovení termínu splatnosti s námi navíc pan Hošek vždy dopředu projednal a vyšel nám vstříc dle našich možností.

Spolupráci s firmou Lias Vintířov můžeme pro její profesionální přístup k zákazníkovi vřele doporučit.

 

Eduard a Jana Pavlovicovi

Zaujal vás Dům jednim tahem?