Detail reference -
Chládkovi - dům k dokončení Poseidón

"Největší plus stavby domu s DJT byla jasně daná cena na začátku a rychlost stavby", říká pan Chládek, majitel domu Poseidón. 

 

V létě 2017 jsme se rozhodli, že si konečně postavíme rodinný domek. Během vybírání dodavatele jsme narazili i na firmu DJT, na kterou jsme našli dobré reference.

První telefonát proběhl s panem Hoškem. V září 2017 na společné schůzce pan Hošek detailně vysvětlil vše o průběhu stavby a zodpověděl všechny naše dotazy. Po krátkém přemýšlení jsme se pro DJT (dům Poseidón) rozhodli a následně podepsali smlouvu. Poté začalo období promýšlení projektu a papírování. V této fázi byl stále k ruce pan Hošek a projektant osazení, který přátelským přístupem vždy dokázal poradit a pomoci. V dubnu 2018 jsme dostali stavební povolení a koncem května se poprvé koplo do země. Práce na sebe bez větších prodlev navazovaly a koncem července 2018 byl dům k dokončení hotový. Žádná stavba se však neobejde bez nějakých těch vad. S DJT to ale bylo jen pár drobností, které se vždy rychle vyřešily ke spokojenosti obou stran.

Největší plus stavby domu s DJT byla jasně daná cena na začátku a rychlost stavby. Dále pomoc a rady během stavby, které pro nás jako stavebníky-amatéry byly k nezaplacení.

Dokončení domu jsme již prováděli částečně svépomoci nebo jinou firmou a řemeslníky. V dubnu 2019 jsme dům zkolaudovali a nastěhovali jsme se.

Zaujal vás Dům jedním tahem?