Detail reference -
Stavba domu Perseus v Libereckém kraji

V Libereckém kraji jsme nedávno předali k dokončení stavbu domu Perseus. Přečtěte si zkušenosti majitelů a podívejte se na fotky.

 

Další reference DJT

18. 9. 2023 / Rodinný dům Nemesis k dokončení, Plzeňsko

Na začátku naší cesty k vlastnímu bydlení byla představa klasického, zděného rodinného domu. Zároveň jsme hledali variantu jak celou stavbu urychlit. Nakonec po hledání různých možností jsme narazili na Dům Jedním Tahem. Typové domy nás oslovily společně s technologií výstavby z dílců keramického betonu Liapor.

Předběžně jsme si vybrali dům PERSEUS a s touto volbou jsme se vydali na osobní setkání do sídla firmy. Zde se nás ujal pan Petr Korellus. Trpělivě a ochotně nám vysvětlil celý proces stavby, zodpověděl naše otázky a ujistil nás, že i na malém pozemku uprostřed původní zástavby je záměr realizovatelný. Pomohl nám se definitivně rozhodnout pro dům PERSEUS. Vyřešili jsme společně projektovou dokumentaci a poté i smlouvy o dílo samotné. Následovala z naší strany příprava staveniště (odstranili původní zdevastovaný dům) a předali jej panu Barešovi z DJT, který měl průběh naší stavby na starosti. Opět nás pozitivně překvapil ochotou, profesionalitou a jasnou vizí provést stavbu rychle a kvalitně. Velice milé bylo zjištění, že pracovníci jsou opravdu sehrané týmy a práce jim šla hezky od ruky. Bylo znát, že všichni chtějí, aby výsledek byl co nejlepší a byla odvedena poctivá práce.

Děkujeme!

Mirek a Anna Zvířecí (Turnov)

Zaujal vás Dům jedním tahem?