Detail reference -
Dům k dokončení - Pincovi

V říjnu 2011 se postavilo přízemí a o pár dnů později i patro domečku, sousedi se vyptávali a hlavně divili, že to jde tak rychle.

 

Když jsme se rozhodovali o tom, kdo nám postaví náš vysněný domeček tak jsme prozkoumali trh důkladně a důsledně.
Nakonec jsme se rozhodli pro firmu Dům jedním tahem a pro uzavřenou hrubou stavbu. Začali jsme hledat ideální pozemek pro Helenu na které jsme se manželem shodli. I při hledání parcely nám byl svými radami k dispozici pan Jakub Hošek. Když jsme doladili  výběr pozemku, tak jsme se vrhli na domlouvání veškerých detailů ke stavbě uzavřené hrubé stavby.
Komunikace s panem Hoškem byla výborná, někdy mezi námi vznikl komunikační šum, ale vše jsme si vždy vysvětlili a myslím si, že k oboustranné spokojenosti.
V září 2011 jsme předali staveniště firmě DJT a začali jsme sledovat průběh prací na stavbě. Manžel, vášnivý fotograf, důkladně dokumentoval veškeré akce probíhající i hotové.
V říjnu 2011 se postavilo přízemí a o pár dnů později i patro domečku, sousedi se vyptávali a hlavně divili, že to jde tak rychle. V listopadu jsme od firmy DJT převzali hrubou stavbu domu a začala další fáze výstavby.
Během listopadu dostal dům okna a dveře, komín a střechu no a na konci listopadu jsme si od pana Hoška přebrali uzavřenou hrubou stavbu.
Celkově hodnotíme spolupráci s panem Hoškem a firmou DJT jako výbornou a můžeme vřele doporučit firmu i dalším lidem, kteří hledají spolehlivou firmu, která jim postaví jejich vysněný dům.

Martina a Radek Pincovi, Stochov

Zaujal vás Dům jedním tahem?