Detail reference

Reference Dům jedním tahem - Přichystalovi

Reference Dům jedním tahem - Přichystalovi

26 dub 2016

Původně jsme si chtěli koupit již hotový dům, když jsme procházeli inzerci a i pár nemovitostí, tak se nám stále nic nelíbilo. Po roce jsme se tedy rozhodli, že si postavíme dům.

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Výběr firmy

Začali jsme koukat po firmách zabývajících se realizací staveb. Já jako tesař samozřejmě hned koukal po dřevostavbách, jenže mi to bylo zakázáno. Prý by mi to trvalo dlouho, když chodím do práce. A tak jsme koukali dál. Náhle jsme narazili na firmu Dům jedním tahem. Ženu zaujal název, a tak jsme se podívali na jejich stránky.

Stránky pěkné, přehledné a srozumitelné. Zhlédli jsme typové projekty a rozhodli jsme se, že se zeptáme na dům Nemesis. Začali jsme hledat něco víc o firmě Dům jedním tahem. Samozřejmě první vyskočil facebook a kladné recenze spojené se jménem Jakub Hošek. Tudíž jsem vzal telefon a vytočil nalezené číslo na p. Hoška. 1. dojem po telefonu - sympatický, ví, o čem mluví a přístupný. Domluvila se schůzka. Když jsem pana Hoška viděl, trošku jsem znervózněl. Zdál se mi být dost mladý na tu funkci, kterou zastává. Nicméně jsme si u nás doma sedli a začali řešit, jaký máme pozemek a že chceme dům Nemesis. Tam by ale byly potřeba provést menší úpravy projektu. Na to p. Hošek zareagoval, že to není problém a hned nám navrhl dům Notos. Koukli jsme a dali jsme mu za pravdu. Pak začala naše spolupráce. Veškeré otázky byly postupně zodpovídány, jak  byly podávány.

Vlastní realizace - předání stavby

  • 23. listopadu začaly práce na základové desce. Kluci zbytečně neztráceli čas a práce odsýpala, což se mi velice líbilo.
  • Za 4 dny bylo vše hotové - výkop, odpady, drenáž, podsyp z Liaporu a zalití základové desky, pro mě naprostá spokojenost :-).
  • Další fáze pokračovaly neuvěřitelným tempem a 22. prosince bylo téměř hotovo, až na pár drobností na střeše. V lednu dovezli okna, dodělala se střecha a předalo se nám dílo.

Takže za nás s firmou DJT maximální spokojenost a doporučujeme všem.

Přichystalovi