Detail reference

Hrubá stavba - Kolářovi

Hrubá stavba - Kolářovi

14 říj 2014

S panem Hoškem jsme se domluvili na ceně, na drobných úpravách v projektu a datumu realizace. Od té doby šlo vše jako podle scénáře.

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Stavbu rodinného domu jsme plánovali několik let. Měli jsme tedy jasno co chceme, jak to chceme a přibližně za jakou cenu. Většinu volného času vyplnilo hledání vhodného dodavatele, vhodných materiálů a samozřejmě příznivé ceny. Od  realizace stavby nás odrazovala délka výstavby, tzv. „vymrznutí“ hrubé stavby a následné pokračování až na jaře a spousta dalších stavebních prací, které jsou při klasickém způsobu výstavby nezbytné (vysekání rozvodů elektriky a vody do hotových zdí, zhotovení věnce na obvodovém zdivu apod.)

Na internetu jsme narazili na stránky www.dumjednimtahem.cz firmy Lias Vintířov. V typových projektech jsme si našli ten „NÁŠ” dům, kontaktovali obchodně-technického zástupce pana Jakuba Hoška a po úvodním telefonickém křížovém výslechu, při kterém pan Hošek ani na chvíli nezaváhal a dokázal nám odpovědět na veškeré dotazy, jsem si domluvili schůzku i s prohlídkou domu ve výstavbě. Osobní setkání s panem Hoškem, seznámení s firmou, s materiály a prohlídka domu rozhodli o výběru dodavatele pro náš dům, tedy Lias Vintířov.

 

Vybrali jsme dům Helios ve fázi hrubá stavba. S panem Hoškem jsme se domluvili na ceně, na drobných úpravách v projektu a datumu realizace. Od té doby šlo vše jako podle scénáře. S panem Hoškem jsme byli v telefonickém kontaktu a nebyl problém operativně vyřešit cokoliv co se týče stavby, popřípadě dotazů ohledně financování apod. Dá se říci, že ze strany pana Hoška a firmy Lias Vintířov nebyl problém vyjít nám ve všem vstříc.

Hrubá stavba stojí a mohu říci, že jsme ze stavebního systému, rychlosti výstavby  i lidského a profesionálního přístupu velice nadšeni.

Galerie