Detail reference

Stavba domu k dokončení Afrodita/Ares - Karlovští

Stavba domu k dokončení Afrodita/Ares - Karlovští

01 úno 2018

Další z referencí našich spokojených zákazníků, tentokrát manželů Karlovských, kterým jsme stavěli dům k dokončení.

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Při zvažování jaký rodinný dům chceme, jsme navštívili několik stavebních společností a projektových kanceláří. Všechny měly své výhody i nevýhody. Jednou z hlavních nevýhod byla délka výstavby, která byla v řádech dlouhých měsíců. Chtěli jsme postavit dům rychle, efektivně a hlavně kvalitně. Na internetu jsme našli internetové stránky www.dumjednimtahem.cz firmy Lias Vintířov. Prozkoumali jsme nabídku, porovnali s naším očekáváním a sjednali si schůzku se zástupcem společnosti panem Jakubem Hoškem.

Již od začátku jsme měli dobrý pocit z jednání s p. Hoškem. Měl odpovědi na všechny naše dotazy (je nutno sdělit, že jsme stavěli náš první dům a nemáme ani žádné stavební vzdělání), vše nám řádně vysvětlil a prokonzultoval s námi naše nápady. Navštívili jsme několik domků, které Lias již postavil. Byli jsme velmi vděční, že nám společnost i tuto možnost umožnila.

Vybrali jsme si typový dům Ares, který jsme si nechali dispozičně upravit dle našich potřeb a pracovně jsme si jej přejmenovali na Afroditu. Původně jsme chtěli dům na klíč, nicméně nakonec jsme realizovali dům k dostavbě. S panem Hoškem jsme se domluvili na ceně, termínu a celém harmonogramu realizace prací. Vše probíhalo perfektně. Termíny navazovaly. Pan Hošek byl vždy k dispozici, když bylo třeba. Se vším pomohl, poradil, zařídil, jak bylo třeba. Společnost přesně dodržela dohodnutý harmonogram prací, což pro nás bylo velmi důležité, protože po hrubé stavbě dále navazovaly dokončovací práce. A díky dodržení sjednaných podmínek se společností Lias Vintířov, jsme se za 6 měsíců od započetí stavby stěhovali.

Z domečku máme velkou radost. Nadšeni jsme zejména ze stavebního systému, rychlosti a kvality s jakou náš dům byl postaven. Vše odpovídá našim představám a přáním. Velice oceňujeme profesionální a vstřícný přístup společnosti a zejména pana Hoška.

Galerie