Detail reference

Hlubučkovi - dům k dokončení, Poseidón (18)

Hlubučkovi - dům k dokončení, Poseidón (18)

13 pro 2018

Přečtěte si zkušenosti dalších zákazník s realizací domu pod naší taktovkou a proč se pro DJT rozhodli...

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Chtěla bych tímto velmi poděkovat celému týmu firmy Dům jedním tahem, který zrealizoval náš dům Poseidon ve verzi k dokončení.

Jsem opravdu vděčná panu Hoškovi, který byl od začátku až do konce naším průvodcem celou stavbou a díky kterému vůbec došlo k rozhodnutí stavět právě s firmou Dům jedním tahem. Vše s námi detailně a velmi ochotně probral ještě před podpisem smlouvy. Vysvětlil nám, jak bude vše probíhat. Poradil nám a pomohl nám vyladit projekt k naší úplné spokojenosti, jelikož jsme dům chtěli zrcadlově otočit a chtěli jsme nějaké drobné úpravy v projektu, tak jsme si chtěli být jistí, že bude vše v pořádku. Cenu domu jsme i s úpravami věděli předem a žádné další dodatečné náklady se u DJT neúčtují.

Projektovou dokumentaci pro osazení domu a stavební povolení nám zajistil projektant p. Bašus, který ochotně a zkušeně vzdoroval nástrahám jednotlivých úřadů. Administrativa byla na tom všem to nejdelší období, ale s tím se musí počítat. Úřadů, které se musí ke stavbě vyjádřit, není málo a tak je trpělivost na místě. Každopádně i toto se díky zkušenostem p. Bašuse zvládlo.


Stavět se začalo 14.9.2018. Stavbu vedl p. Bareš, který byl také velmi ochotný při naší veškeré komunikaci. Firma DJT zajistila i základovou desku, za což jsme byli rádi, jelikož jsme stavěli na svažitém pozemku, sami bychom si na to netroufli. Vše ostatní šlo následně podle harmonogramu, všichni pracovníci, kteří se na jednotlivých částech stavby střídali dle profesí, byli ochotní a šikovní. Měli jsme štěstí, že nám přálo i počasí. Dům jsme převzali 16.11.21018. Při převzetí domu jsme pouze reklamovali okno, ale to už nás firma sama předem informovala, že se okno bude měnit a také se řešila neprůchodnost 2 plastových krků pro protažení kabelů. Vše se bez problému vyřešilo. To také oceňuji. To, že se vyskytne v průběhu stavby nějaký drobný problém, se může stát komukoliv, firma DJT řeší opravy ochotně.

Pokud bychom se měli znovu rozhodnout, zda bychom na začátku naší cesty k novému domu svěřili realizaci firmě Dům jedním tahem, tak musím říci, že jednoznačně ano. Od začátku do konce nezklamali naši důvěru. Nejsložitější na tom všem vlastně bylo vybrat si ten správný dům pro nás, měli jsme dilema mezi třemi domy od DJT, jakmile padlo finální rozhodnutí pro dům Poseidon, šlo pak vše hladce.

Ještě jednou děkuji panu Hoškovi a všem jeho kolegům, kteří se podíleli na realizaci našeho domu.

Michaela Hlubučková

Galerie