Detail reference

Sedlmajerovi - dům k dokončení Helios

Sedlmajerovi - dům k dokončení Helios

09 bře 2020

Jedno velké díky naší rodiny patří celému vláknu borců, se kterými jsme od rozhodnutí se pro DJT až po přejímku stavby k dokončení měli možnost komunikovat.

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Jedno velké díky naší rodiny patří celému vláknu borců, se kterými jsme od rozhodnutí se pro DJT až po přejímku stavby k dokončení měli možnost komunikovat - od pana Ullmanna, přes pány Žemličku, Bašuse, Bareše a ostatní, se kterými jsme byli v kontaktu.

Když už padlo rozhodnutí, že stavba, čekalo nás další – jaká? Stavařině nerozumíme, rozhodli jsme se tak na základě doporučení kamarádů a toho, že je DJT místní společnost.

Ostatní (po vyřízení papírových formalit), už běželo jak po drátku. Pro dokreslení : obrázek 1 = začátek dubna, obrázek 2 = konec dubna, obrázek 3 = květen, obrázek 4 = červen. Téhož roku. Všímavý čtenář jistě nepřehlédne, že k našemu překvapení byl vyřešen i náš rodinný spor, zda mít okna s vnitřní mřížkou či nikoliv (rovněž foto 4). Samozřejmě se jednalo o nedopatření, a okna už máme všechna stejná… Zvítězila ta, kterých bylo víc. J

Obrovské štěstí jsme měli i na stavební společnost a profesanty, kteří stavbu dokončovali, a tak jsme se mohli v prosinci téhož roku stěhovat do vysněného, plně funkčního domu (foto 5).

Historky, které jsme stran stavby domů před započetím naší stavby slýchali od kamarádů a známých, nás od stavby odrazovaly. Zpětně však musím říct, a opakuji, že to považuji za velké štěstí, že jsme v průběhu stavby ani jednou našeho rozhodnutí nelitovali. Nechci to zakřiknout, ještě nás čeká vše od fasády po plot, ale pevně věřím, že i to se podaří zvládnout.

Ještě jednou – DĚKUJEME. I za trpělivost, jejíž nemalá porce byla myslím leckdy při jednání s námi laiky potřeba. 

Galerie