Komín Schiedel Parat ZDARMA k Domům jedním tahem

01 bře 2012

Dům jedním tahem ve spolupráci s firmou Schiedel nyní nabízí v akční nabídce komín Schiedel Parat ZDARMA v hodnotě až 60.000 Kč při dodávce uzavřené hrubé stavby nebo domu na klíč. Stačí si objednat projektovou dokumentaci od 1.3.2012 do 30.dubna 201

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

AKCE PRODLOUŽENA DO 31. KVĚTNA 2012!

Dům jedním tahem ve spolupráci s firmou Schiedel nyní nabízí v akční nabídce komín Schiedel Parat ZDARMA v hodnotě až 60.000 Kč při dodávce uzavřené hrubé stavby nebo domu na klíč. Stačí si objednat projektovou dokumentaci od 1.3.2012 do 31.5.2012.

Ušetřete desítky tisíc nyní a další náklady v průběhu užívání domu. Objednejte si projektovou dokumentaci k některému z Domů jedním tahem.

Více o akční nabídce “komín ZDARMA” >>

Proč je důležité míti komín...

V současné době si už málokdo dokáže představit dům bez komínu. Investice do komínu se většině zákazníků na počátku výběru domu zdá jako nadbytečná záležitost - většina totiž využívá centrální systém vytápění. Ale možnost vytápět dům krbem nebo krbovými kamny každý ocení až při budoucích úsporách za vytápění. Stává se tak nezávislým na ostatních zdrojích energie a oceňuje pravou rodinnou atmosféru a společné chvíle u rodinného krbu s pohledem do hořícího ohně.

Počáteční investici do komínu, která vám přinese budoucí úsporu nákladů za vytápění, uhradíme nyní za vás. Více o akční nabídce “komín ZDARMA” >>

Komín Schiedel Vám zajistí, že budete za vytápění v Domě jedním tahem platit méně, než v bytě poloviční velikosti. O výhodách komína se můžete s námi přesvědčit při návštěvě Domů jedním tahem, kde se již bydlí. Pro více informací nás kontaktujte >>

O komínech Schiedel

Společnost Schiedel komíny a jejich komponenty vyvíjí a testuje více než 65 let. Který jiný výrobce to o sobě může říci? Vsaďte na kvalitu, která pro Vás znamená jistotu i do budoucna. Více o komínech na www.schiedel.cz.

V rámci akce dodáváme jednoprůduchový komín Schiedel Parat UNI*** Plus o průměru 16 až 20 cm. Informace o parametrech komínu Schiedel najdete v přiloženém PDF dokumentu:

Rádi Vám poskytneme další informace. Kontaktujte nás.

Zaujal vás Dům jedním tahem?