Novinky 2012: Nové domy v nabídce Dům jedním tahem

06 dub 2012

Po vyhodnocení nejčastějších požadavků našich zákazníků přicházíme v roce 2012 s novinkami: bungalovy Notos, Plutos a patrovým domem Posseidon.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Po vyhodnocení nejčastějších požadavků našich zákazníků přicházíme v roce 2012 s novinkami: bungalovy Notos, Plutos a patrovým domem Posseidon. Stejně jako ostatní domy z nabídky Domu jedním tahem lze realizovat v různých variantách výstavby:

  • hrubá stavba
  • uzavřené hrubá stavba
  • dům k dokončení
  • dům na klíč dle požadavků investora

Posseidón - patrový dům střední velikostní kategorie

Dům Posseidón s prostorným obytným podkrovím a dispozicí 5 + kk umožňuje spokojené bydlení vícečlenné rodiny a lze jej využít i pro dočasné soužití dvou až tří generací. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem je centrem celého domu. Umožňuje bezprostřední kontakt celé rodiny a vytváří bydlení dle současných trendů. Přízemní část má jeden samostatný pokoj, který lze využít jako pracovnu, hernu, případně ložnici nebo pokoj pro hosty. Díky umístění samostatné plnohodnotné koupelny se sprchovým koutem v přízemí lze dům užívat bez dokončeného podkroví a podkroví dokončit podle aktuálních možností. V podkroví jsou umístěny tři prostorné pokoje a koupelna s vanou. Pochozí půdní část vytváří vhodný skladovací prostor. Díky svému nadčasovému vzhledu se dům hodí do stávající zástavby i do nových stavebních lokalit. Svou zastavěnou plochou a možností zrcadlového otočení lze dům umístit i na menší stavební pozemky.

Dům Posseidon je zařazen do akce „Komín zdarma“!  Více informací >>

Plutos - bungalov střední velikostní kategorie

Přízemní dům Plutos byl navržen dle současných trendů bydlení. Jedná se o velmi prostorný a dispozičně otevřený dům.  Propojením kuchyně s obývacím pokojem vznikla velmi prostorná obývací část, která svým umístěním umožňuje celodenní proslunění. Bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu umožňují široké prosklené francouzské dveře. Velmi prostorná ložnice umožňuje oddělení samostatné šatny. Koupelna s vanou a sprchovým koutem přinásí možnost umístění druhého umyvadla, případně bidetu. Uspokojí tak i nejnáročnějšího zákazníka. Technická místnost poskytuje další úložné prostory a zároveň slouží pro umístění kotle a pračky. Samozřejmostí je možnost zrcadlového otočení, které přináší větší variabilitu umístění na pozemek.

Notos - bungalov menší velikostní kategorie

Přízemní dům Notos svým jednoduchým obdélníkovým tvarem a valbovou střechou působí velmi elegantně. Vzhled domu je vyvážený také díky pečlivému výběru oken a jejich symetrickému umístění. Přestože má poměrně malou zastavěnou plochu, umožňuje plnohodnotné bydlení tří až čtyřčlenné rodiny a je vhodný i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Dům má neobyvatelné podkroví, které lze využít jako další skladovací prostor. Díky propojení kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem působí dům vzdušně a otevřeně. Přístup na terasu a do zahrady je umožněn dvojitými francouzskými dveřmi. Vznikne tak velmi příjemný přímý kontakt s okolím domu. Plnohodnotná technická místnost je prostorem pro umístění kotle a pračky. Díky možnosti zrcadlového otočení lze dům vhodně umístit na většinu pozemků.

Více informací o nových domech...

  • V nejbližší době uvedeme další údaje k novým rodinným domům na našich stránkách v katalogu domů  >>
  • Informace k novým domům vám již nyní rádi sdělí naši obchodně techničtí poradci, kteří vám zároveň pomohou s výběrem vhodného domu a jeho umístěním na pozemek.
  • Můžete také využít možnosti návštěvy některého z referenčních domů, díky níž získáte možnost si přímo na místě vytvořit konkrétní představu o prostorovém uspořádání jednotlivých místností a navíc se seznámíte s výhodami montovaných Domů jedním tahem.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídky referenčních domů nás kontaktujte.

Zaujal vás Dům jedním tahem?