DJT představuje novou řadu energeticky úsporných domů Future Line

25 zář 2012

Jako další novinku pro rok 2012 představuje Dům jedním tahem (DJT) dům ANION, který jako první z řady Future Line nabízí nejen v klasickém technologickém standardu, ale také jako energeticky úsporný dům.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Jako další novinku pro rok 2012 představuje Dům jedním tahem (DJT) dům ANION, který jako první z řady Future Line nabízí nejen v klasickém technologickém standardu, ale také jako energeticky úsporný dům.

Future Line

Domy s nádechem budoucnosti, v čistém funkčním architektonickém stylu, prochází v současné době vývojem, do kterého můžete i Vy s námi zapojit svou fantazii.

Základem je ověřená stavební technologie

Základem domu je rychlý kompletní montovaný stavební systém z lehkého keramického LiaporBetonu. Unikátní odolný konstrukční systém z velkoplošných dílců z masivního přírodního materiálu zajistí dlouhou životnost a výhodné zhodnocení vaší životní investice. Rychlost výstavby předčí vaše očekávání. V domě, který bude splňovat náročné energetické standardy nadcházejících let, můžete bydlet již za 6 měsíců.

Moderní technologie a vytápění

Pro dodržení pasivního standardu je v domě ANION počítáno s moderními technologiemi zahrnující rekuperaci, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, solární a další technické systémy, které pomáhají nejen k energeticky úspornému, ale také zdravějšímu bydlení.

Vnitřní dispozice

Dům ANION s typovým dispozičním řešením 3+kk nebo 4+kk je řešen jako jednopodlažní. Hlavním vstupem se ze severu vchází do chodby, která zároveň tvoří zádveří a sousedí se vstupy do jednotlivých místností. Všechny obytné místnosti jsou situovány k jižní fasádě, kde je počítáno s tepelnými zisky v zimních měsících.  Zejména dětský pokoj (dětské pokoje)  optimálně využívají denní světlo. Obytnou kuchyní je umožněn přístup na terasu velkými francouzskými dveřmi. Koupelna je řešena atypicky - prosvětlená svým prosklením a umístěním k jižní fasádě. Posuvné dveře u technické místnosti umožňují maximální využití tohoto prostoru i pro skladovací účely.

Pro bližší informace o nízkoenergetickém domě ANION získáte od našich obchodně technických poradců:   Kontakty >>

 

 

Zaujal vás Dům jedním tahem?