Přijďte si na veletrh For Arch pro SLEVU od Dům jedním tahem

05 zář 2013

U příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu For Arch 2013 jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku ve formě slevového kuponu v hodnotě 20.000 Kč.

 

U příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu For Arch 2013 jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku ve formě slevového kupónu v hodnotě 20.000 Kč.

Vytiskněte si kupon a navštivte nás ve dnech 17.9. - 21.9.2013 na For Arch 2013 v Praze - Letňanech.  Najdete nás v hale 1, sektor E, stánek 1E9J.

Slevový kupon můžete využít na projekt osazení domu na pozemek se zpracováním a vyřízením těchto činností, které za vás vyřídí Dům jedním tahem:

  • umístění RD na pozemek
  • umístění domu, zpevněné plochy kolem RD apod.
  • vypracování koordinační situace + komunikace se stavebním úřadem
  • zaplacení správního poplatku SÚ
  • přípojky vody, kanalizace, elektro a plyn + vyjádření správců sítí
  • dopravní napojení pozemku na komunikaci s vyjádřením od Policie ČR

Kupón je platný po uzavření objednávky projektové dokumentace Domu jedním tahem do 31.10.2013 a vztahuje se k realizaci rodinného domu založeného na podsypu z Liaporu ve fázi hrubá stavba nebo dům k dokončení.

Na For Archu 2013 budeme kromě nabídky Domů jedním tahem prezentovat novinku v zakládání rodinných domů na tepelně izolačním zásypu z kameniva Liapor. Kromě slevy 20.000 tu můžete tak získat Dům jedním tahem se základovou deskou na tepelně izolačním zásypu z Liaporu za akční cenu!  Více informací >>

Využijte návštěvy u našeho stánku k získání dalších informací. K dispozici budou také veškeré propagační materiály a názorná ukázka novinky zakládání na tepelně izolačním zásypu z Liaporu.

Těšíme se na Vás na Veletrhu For Arch.

Tým Dům jedním tahem

Zaujal vás Dům jedním tahem?