Článek z aktualit

NOVÉ DOMY v nabídce Dům jedním tahem pro rok 2014

20 pro 2013

Po vyhodnocení nejčastějších požadavků našich zákazníků připravujeme pro rok 2014 tři novinky, patrové domy Athena, Tera a Zefyros.

 

Po vyhodnocení nejčastějších požadavků našich zákazníků připravujeme pro rok 2014 tři novinky, patrové domy Athena, Tera a Zefyros. Stejně jako ostatní domy z nabídky Domu jedním tahem je lze realizovat v různých variantách výstavby:

Zefyros - patrový dům střední velikostní kategorie

Nový dům Zefyros s prostorným obytným podkrovím a dispozicí 5 + 1 umožňuje spokojené bydlení vícečlenné rodiny dle současných trendů. Dispozičním řešením je vhodně rozdělena denní a noční část domu. Prostorný obývací pokoj lze alternativně oddělit od kuchyňského prostoru dle potřeby příčkou. Součástí kuchyně je vhodně umístěný prostor pro ukládání potravin. Přízemní část má jeden samostatný pokoj, který lze využít jako pracovnu, hernu, případně ložnici nebo pokoj pro hosty. Díky umístění samostatné plnohodnotné koupelny se sprchovým koutem v přízemí lze dům užívat bez dokončeného podkroví a podkroví dokončit podle aktuálních možností. V podkroví jsou umístěny tři prostorné pokoje a koupelna s vanou. Pochozí půdní část vytváří vhodný skladovací prostor. Díky svému nadčasovému vzhledu se dům hodí do stávající zástavby i do nových stavebních lokalit. Svou zastavěnou plochou a možností zrcadlového otočení lze dům umístit i na menší stavební pozemky.

Athena, Terra - patrové domy

O dalších dvou domech Athena a Terra Vás budeme informovat na našem webu v průběhu ledna 2014.

Více informací o nových domech...

  • V nejbližší době uvedeme další údaje k novým rodinným domům na našich stránkách v katalogu domů  >>
  • Informace k novým domům vám již nyní rádi sdělí naši obchodně techničtí poradci, kteří vám zároveň pomohou s výběrem vhodného domu a jeho umístěním na pozemek.
  • Můžete také využít možnosti návštěvy některého z referenčních domů, díky níž získáte možnost si přímo na místě vytvořit konkrétní představu o prostorovém uspořádání jednotlivých místností a navíc se seznámíte s výhodami montovaných Domů jedním tahem.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídky referenčních domů nás kontaktujte.

Zaujal vás Dům jedním tahem?