Podívejte se jak probíhá stavba montovaného domu

21 čvc 2015

Dům jedním tahem přináší unikátní technologii montovaných domů v z velkoplošných dílců z keramického betonu.

 

Dům jedním tahem přináší unikátní technologii montovaných domů v z velkoplošných dílců z keramického betonu. Podívejte se, jak stavba montovaného domu probíhá a jaké má výhody.

Montované Domy jedním tahem nabízí rychlý a osvědčený působ výstavby domů z velkoplošných dílců z keramického betonu (Liaporbetonu) s minimem mokrých procesů. Díky tomu je možné se nastěhovat ihned po dokončení domu. Základním materiálem je keramický beton, který má kromě vysoké pevnosti a žáruvzdornosti také výborné izolační vlastnosti. Domy z něj postavené tak mají velmi nízké náklady na vytápěníPřečtěte si o dalších výhodých montovaných Domů jedním tahem >>

Jak probíhá stavba montovaného domu

Před zahájením stavby montovaného domu je jako u každého jiného nutné připravit základovou desku. Tu lze realizovat již s Dům jedním tahem. Doporučujeme založení domu na tepelně izolačním zásypu z kameniva Liapor, které pomůže ještě snížit budoucí energetické nároky domu. Základovou desku si může také investor realizovat sám.

Postavit hrubou stavbu patrového domu zabere pouhé 4 dny. U stavbypřízemního domu (bungalovau) trvá pouhé 2 dny.

  1. den: montáž stěn v přízemí, montáž dílců polostropu a schodiště, zalití styků
  2. den: odšalování spár a začištění, dokončení pokládky vrchní výztuže, zašalování schodů a otvorů, betonáž stropu. Poté následuje technologická přestávka (7-10 dnů dle klimatických podmínek), aby mohl strop vytvrdnout
  3. den: montáž stěn 2.NP, zašalování svislých a vodorovných spár + zabetonování
  4. den: ukončení výstavby hrubé stavby, odstranění stojek, předání staveniště.

Po dokončení hrubé stavby lze pokračovat s Dům jedním tahem ve výstavbě do fáze domu k dokončení (doba výstavby do 2 měsíců), nebo již svépomocí.

Vyberte si některý z Domů jedním tahem z našeho katalogu a objevte jeho výhody při stavbě i užívání domu.

Reference >>

Zaujal vás Dům jedním tahem?