Článek z aktualit

Nejnovější typový dům z naší nabídky - patrový rodinný dům ARES

11 kvě 2015

Podívejte se blíže na náš nejnovější typový dům z naší nabídky - patrový rodinný dům ARES.

 

Podívejte se blíže na náš nejnovější typový dům z našeho katalogu rodinných domů - patrový rodinný dům ARES (dům č. 25).

ARES je patrový dům určený pro větší rodinu. Bez větších problémů v něm může žít až 6 osob. Hodí se skvěle do městské i vesnické zástavby.

Dispoziční řešení: denní a noční část jsou od sebe odděleny, noční klidová část je umístěna v podkroví. Prostor pokojů v podkroví umožňuje svým navržením zajímavé řešení úložných prostor. K dispozici je také komora s přístupem z chodby. Půdní prostor přístupný z podkroví nabízí cenný úložný prostor díky sedlové střeše. V přízemí je velký obývací pokoj a kuchyň, která je od zbylého prostoru opticky oddělena jídelním koutem. Kuchyňskou linku lze oddělit a ve výklenku u kuchyňské linky lze alternativně umístit spíž. Z obývacího pokoje lze vyjít na terasu. V přízemí je umístěn ještě jeden pokoj, který je vhodný například pro pracovnu.

Dům lze zrcadlově otočit a díky své dispozici lze vhodně umístit na jakýkoliv pozemek, tak aby byl dům vhodně prosluněn. V typovém projektu je možné provést i další úpravy jako posunutí oken, příček apod.

Vizualizace domu Ares >>

Pro další informace kontaktujte naše obchodně technické poradce.

Zaujal vás Dům jednim tahem?