Domy na klíč - argumenty PRO a PROTI

26 kvě 2016

Domy na klíč chce při první schůzce stavět většina našich zákazníků. Po navštívení našich referenčních staveb, výroby DJT a jednáních s našim poradci ale obvykle volí stavbu do fáze dům k dokončení. Proč?

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Domy na klíč chce při první schůzce stavět většina našich zákazníků. Po navštívení našich referenčních staveb, výroby DJT a jednáních s našimi poradci ale obvykle volí stavbu do fáze dům k dokončení. Proč?

Většina klientů touží při první osobní schůzce po domě na klíč. Je to asi logické. Stojí to sice více peněz, ale je to také víceméně bez práce. S technologií Dům jedním tahem je také stavba domu na klíč velmi rychlá. Můžete se totiž nastěhovat ihned po dokončení stavby, což nebývá déle než 6 měsíců od započetí prací. Tak proč se tedy většina našich klientů rozhodne převzít dům ve fázi "k dokončení"?!

Po bližším seznámení se systémem Domů jedním tahem, prohlídce postavených domů a osobním rozhovoru s majiteli, kteří v domech již bydlí a navštívení výroby se jejich názor ale většinou změní. Není to tím, že bychom neuměli realizaci dotáhnout zdárně až do konce. Jen zjistí, že dokončení domu svépomocí, resp. za pomoci dalších dodavatelů a řemeslníků z jejich okolí není až tak náročné, jak si před tím mysleli. Dostavbu domu mohou naplánovat přesně podle svých časových a především finančních možností. Nemalým argumentem jsou také ušetřené náklady na stavbu.

Chcete také znát výhody domů k dokončení od Dům jedním tahem a odhad kolik ušetříte při dostavbě svépomocí? Neváhejte nás kontaktovat.

Zaujal vás Dům jedním tahem?