Článek z aktualit

Hrubou stavbu od DJT můžete mít postavenou už za 2 dny

28 lis 2016

Technologie Domů jedním tahem z velkoplošných dílců z keramického betonu umožňuje velmi rychlou výstavbu. Přízemní domy postavíme za 2 dny!

 

Technologie Domů jedním tahem z velkoplošných dílců z keramického betonu umožňuje velmi rychlou výstavbu. Hrubá stavba přízemního domu je hotová už za 2 dny! U patrového domu trvá stavba 4 pracovní dny + technologická přestávka na vytvrdnutí nadbetonávky stropu.

Dílce z keramického betonu se pečlivě připravují již ve výrobě a to včetně drážek a prostupů pro plyn, topení a zdravotechniku.Ve stěnách jsou osazeny chráničky a krabičky pro elektroinstalaci.

Jednotlivé části domu se na stavbu dopravují na speciálních vozech.

Montáž začíná na připravené základové desce. Provádí ji zkušený tým, který má s výstavbou Domů jedním tahem dlouholeté zkušenosti.

Po dokončení lze hrubou stavbu předat zákazníkovi, nebo pokračovat dalšími fázemi výstavby až do fázek domu k dokončení.

V katalogu úsporných domů Dům jedním tahem najdete 25 typových rodinných domů. Jsou mezi nimi patrové, přízemní, řadové domy a dvojdomky. I přes to, že se jedná o domy typové, umíme jednotlivé typové projekty přizpůsobit požadavkům zákazníků.

Další informace o Domech jedním tahem najdete na dalších stránkách tohoto webu. S dotazy můžete také kontaktovat naše obchodně technické poradce.

Zaujal vás Dům jedním tahem?