Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

01 úno 2020

Od letošního roku musí podle nové legislativy splňovat všechny novostavby energetický standard pro domy s téměř nulovou spotřebou energie. V DJT jsme na tyto změny připraveni!

 

Další novinky z DJT

2. 1. 2024 / Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

Dlouho očekávná změna vešla v platnost k 1. lednu 2020. V DJT jsme se na ni dlouho a pečlivě připravovali a potřebné úpravy typových projektů zapracovali do nového katalogu, který jsme představili už na podzimní FOR ARCHu. Všechny domy z našeho katalogu úsporných domů tak splňují požadavky na výstavbu rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energie. 

Jednou z hlavních změn, která proběhla u všech typových projektů, byla změna způsobu vytápění. Původní plynové kotle nahradilo tepelné čerpadlo (voda-vzduch) v kombinaci s podlahovým topením. Došlo ještě k několika dalším dílčím úpravám projektů, které pomohly ke splnění potřebného energetického standardu. 

Co se nezměnilo, je to, že i nadále získáte k podpisu smlouvy typový projekt domu ZDARMA. V rámci časově omezené nabídky můžete získat ZDARMA také Průkaz energetické náročnosti budovy pro rodinný dům s téměř nulovou spotřebou energie (dle definice ČR). Více o nabídce >>

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naše obchodně-technické poradce. Kontakty >>

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?