Stavba RD z keramického betonu - rychle a s minimem starostí

Stavba RD z keramického betonu - rychle a s minimem starostí

22 dub 2021

Stavba RD se může na první pohled pojit s mnoha starostmi. Pokud si pro stavbu RD ale vyberete vhodné dodavatele, můžete si mnoho starostí ušetřit.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Stavba RD s minimem starostí je synonymem pro Dům jedním tahem (DJT). Rodinné domy DJT se vyznačují skvělými vlastnostmi stavebního materiálu i stavební technologie. Přidáte-li ještě nadstandardní zákaznické služby, které k dodávce domu neodmyslitelně patří, můžete starosti pustit z hlavy.

Poctivý pevný materiál

Domy jedním tahem stavíme z velkoplošných dílců z lehkého keramického Liaporbetonu. Ale není beton jako beton! Při porovnání s běžným betonem má tento ve své podstatě keramický materiál skvělé tepelněizolační vlastnosti a v domě zajišťuje příjemné klima v zimě i v létě podobně, jako tomu je třeba u cihlových domů.

Unikátní stavební systém

Velkoplošné dílce se pečlivě připravují ve výrobě v závodě Lias Vintířov, LSM, k. s. Na připravené základové desce se pak už jen za 2-4 stavební dny smontují. Hrubá stavba je tak hotová v rekordním čase. Už z výroby je navíc ve stěnách připraveno vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci i prostupy a drážky pro rozvody vody a plynu. Odpadá tak pracné sekání drážek! Dalším plusem jsou hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít sádrové stěrky.

Zákaznické služby

Hladký průběh stavby zajišťuje nejen tým stavebně-montážního střediska, ale také obchodně-techničtí poradci. Ti jsou zákazníkům k dispozici od výběru projektu až do předání stavby. Právě oni pomáhají zákazníkům zorientovat se v možnostech individuálních úprav typových projektů, zprostředkovávají komunikaci mezi stavbou a zákazníkem a v případě jakýchkoliv problémů zajišťují jejich rychlé řešení.

Typový projekt ZDARMA

Další velkou výhodou domů od Dům jedním tahem je možnost získat k podpisu smlouvy typový projekt v rozsahu pro stavební povolení zcela ZDARMA. Nahlédněte do on-line katalog, nebo si napiště o katalog tištěný.

Zaujal vás Dům jedním tahem?