Představujeme nový on-line katalog: nové domy i upravené dispozice

Představujeme nový on-line katalog: nové domy i upravené dispozice

02 čvn 2021

Nový katalog typových nízkoenergetických domů Dům jedním tahem je on-line. Prohlédněte si nové domy i upravené dispozice.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Nový katolog montovaných domů z lehkého keramického betonu Dům jedním tahem je on-line! 

Katalog typových projektů Domů jedním tahem se pravidelně upravujeme a doplňujeme nejen podle aktuálních trendů bydlení, ale především podle nejčastějších požadavků našich zákazníků. Letošní modernizaci katalogu ovlivnily také přísnější požadavky na energetickou náročnost, které vejdou v platnost k 1. 1. 2022.

Nízkoenergetický standard

Úpravy proběhly u všech domů, tak aby je bylo možné postavit v nízkoenergetickém standardu. Kromě těchto nezbytných změn jsme do typových projektů zapracovali také nejčastěji poptávané úpravy. Hlavím cílem bylo, aby naše projekty ve své “základní typové podobě” vyhovovaly ještě většímu množství zájemců bez nutnosti individuálních projektových změn. Nový katalog mimo to přináší i dva zcela nové domy, které najdete pod názvy Triton a Boreas.

Prohlédněte si celou nabídku v on-line katalogu. Jeho tištěná verze bude k dispozici na přelomu června a července.

Typový projekt zdarma

Typový projekt včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení v hodnotě 49.610 Kč včetně DPH nabízíme našim zákazníkům zdarma.

Máte-li otázky, neváhejte se obrátit na naše obchodně-technické poradce. Kontakty >>

Zaujal vás Dům jedním tahem?