Článek z aktualit

Fotosoutěž s komíny Schiedel o hodnotné ceny pro majitele DJT

Fotosoutěž s komíny Schiedel o hodnotné ceny pro majitele DJT

15 úno 2022

Pro majitele Domů jedním tahem, kteří si od nás nechali postavit dům s komínem Schiedel, tu máme další možnost získat hodnotné ceny.

 

Stačí nám do konce dubna poslat co nejlepší fotky komínu Schiedel na vašem Domě jedním tahem. Z došlých fotek vybereme 10 nejlepších a ty budou v průběhu května bojovat o přízeň v podobě lajků na naší Facebookové stránce. Pět fotek s nejvyšším počtem lajků pak oceníme poukázkami na nákup na MALL.CZ v hodnotě 1.000 - 10.000 Kč.

Ceny pro vítěze

 • 1. místo - poukázka v hodnotě 10.000 Kč
 • 2. místo - poukázka v hodnotě 8.000 Kč
 • 3. místo - poukázka v hodnotě 6.000 Kč
 • 4. místo - poukázka v hodnotě 3.000 Kč
 • 5. místo - poukázka v hodnotě 1.000 Kč

Jak soutěžit?

 1. Pošlete nám do 30.4.2022 na e-mail soutez@dumjednimtahem.cz maximálně 3 nejhezčí fotografie vašeho komínu Schiedel. Jedna z fotek by měla zachycovat celý dům s komínem. Pokud je to jen trochu možné pošlete také detail komínu. Volitelné, avšak velmi vítané, budou také fotky, které zachycují “teplo domova” - s krbem, či krbovými kamny.
 2. Do e-mailu napište své jméno, typ domu, obec a okres, kde dům stojí. Zveřejníme bude pouze typ domu, okres. Budeme rádi i za krátký popis, komentář či recenzi.
 3. Připište také, svůj souhlas se zveřejněním fotografií za účelem marketingových aktivit Lias Vintířov, LSM, k. s. a to na webu www.dumjednimtahem.cz, sociálních sítích (Facebook, Instagram) a v tištěných materiálech.
 4. V průběhu soutěže budeme fotografie splňující podmínky soutěže průběžně zveřejňovat na našem webu, Facebooku a Instagramu.
 5. Během května vybere tým DJT ze všech došlých fotografií splňujících podmínky soutěže 10 nejhezčích fotek.
 6. Z těchto 10 fotek pak vyberou 5 výherců naši fanoušci na Facebooku. Finální pořadí bude určeno podle počtu lajků, které od nich fotky v soutěžním příspěvku získají. Bližší informace k hlasování na FB zveřejníme před jeho zahájením.
 7. Soutěž je určena pouze pro majitele Domů jedním tahem s komínem Schiedel!

Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie splňující výše uvedené podmínky.

Změna pravidel vyhrazena.

Galerie

Zaujal vás Dům jednim tahem?