Článek z aktualit

Na FOR ARCH přivezeme novou virtuální vesničku DJT

Na FOR ARCH přivezeme novou virtuální vesničku DJT

23 srp 2022

Letošní stavební veletrh FOR ARCH se koná v termínu 20.-24. září. Mezi vystavovateli nebude chybět ani Dům jedním tahem. Těšte se na novinky!

 

Na letošním FOR ARCHu rozhodně nebudeme chybět! A přivezeme s sebou žhavou novinku - virtuální vesničku DJT. Na rozdíl od předchozích ročníků nás ale najdete na novém místě - v hale 2 u stánku 2B12.

FOR ARCH je skvělou příležitostí, jak se osobně potkat a nechat si představit systém montovaných Domů jedním tahem, poznat jejich výhody a rovnou je třeba porovnat s nabídkou konkurence. Kromě katalogů, propagačních materiálů, vzorků a odpovědí na všechny vaše otázky vám ale letos přivezeme celou vesničku postavenou z Domů jedním tahem...

Při procházce virtuální vesničkou DJT si budete moci díky VR brýlím prohlédnout všech 20 typových domů z aktuálního katalogu jako ve skutečnosti. U vybraných domů bude možné obdivovat nejen exteriér, ale především interiér. Díky tomu si uděláte lepší představu o velikosti, uspořádání a dispozičním řešení našich domů. Po celou dobu prohlídky vám budou k dispozici naši obchodně-techničtí poradci, kteří pomohou nejen s orientací ve virtuální vesničce, ale odpoví i na všechny vaše dotazy.

20 vylepšených typových domů

Nejen legislativa, ale také stále sílící nároky na snížení energetické náročnosti rodinných domů, které je v době extrémního zvyšování cen energií více než aktuální, nás vedla optimalizaci všech typových projektů. V nejnovějším katalogu proto můžete vybírat z 20 domů v nízkoenergetickém standardu. Jsou vybaveny řízeným větráním, zdroj vytápění je tepelné čerpadlo.

Kromě technických a technologických vylepšení proběhly další úpravy v typových projektech na základě nejčastěji poptávaných klientských změn a současných trendů bydlení. Byly to především dílčí úpravy dispozic, úpravy oken nebo příprava pro vzduchotechniku. Hlavním cílem bylo, aby projekty ve své “základní typové podobě” vyhovovaly ještě většímu množství zákazníků bez nutnosti dalších změn. Nejen, že se tím výrazně zkrátí přípravná fáze výstavby, ale ušetříte nemalé peníze za individuální úpravy projektu.

Typový projekt domu zdarma

Typový projekt domu můžete i nadále získat zcela zdarma (včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení). V rámci mimořádné vám přidáme i Průkaz energetické náročnosti budovy. Celkem tak ušetříte 55.510 Kč.


Na shledanou na FOR ARCHu

Pokud právě vybíráte spolehlivého dodavatele domu, zastavte se na FOR ARCHu 20.-24. září 2022 v hale 2 u našeho stánku 2B12. Nebo kontaktujte naše poradce.

Zaujal vás Dům jednim tahem?