Dům jedním tahem na veletrhu FOR ARCH 2023

Dům jedním tahem na veletrhu FOR ARCH 2023

21 srp 2023

V druhé polovině září již tradičně odstartuje v pražských Letňanech mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Rádi vás tam uvidíme!

 

Další novinky z DJT

2. 1. 2024 / Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

V druhé polovině září již tradičně odstartuje v pražských Letňanech mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. V areálu výstaviště PVA EXPO letos proběhne v termínu 19. - 23. září už 34. ročník a stánek Dům jedním tahem tam nebude chybět.

Konzultace s obchodně-technickými poradci DJT

Využijte jedinečnou příležitost potkat se osobně s našimi obchodně-technickými poradci a zeptat se na všechno, co vás k výstavbě domu zajímá. Představíme vám také nový katalog a v něm žhavé novinky. A protože víme, že zájem o nezávazné konzultace bývá velký, můžete si předem setkání s našimi poradci domluvit. Můžete k tomu využít třeba kontaktní formulář na stránce s kontakty.

Akční nabídka pro návštěvníky For Archu

Pro všechny návštěvníky For Archu, které osloví naše montované domy, máme i letos skvělou nabídku. Už jen po dobu For Archu bude možné využít naši mimořádnou nabídku a ušetřit 125.660 Kč. Kromě typového projektu v hodnotě 49.610 Kč a průkazu energetické náročnosti budovy a v hodnotě 6.050 Kč, které získají zcela ZDARMA, jim přispějeme ještě částkou 70.000 Kč na vyřízení stavebního povolení. Po skončení veletrhu již nebude možné tuto nabídku využít.

Novinky 2023

Jakou žhavou novinku s sebou letos přivezeme novou nabídku modulárních domů vhodných především pro rekreační bydlení. Pro příznivce tiny houses ale budeme mít i variantu modulárních domů i pro celoroční bydlení. Pokud vás zajímají podrobnosti, nezapomeňte přijít do našeho stánku, který najdete v hale 2 pod číslem 2B11.

Sledujte nás na webu, Facebooku i Instagramu, kde vám postupně budeme přinášet aktuální informace včetně odkazu, na kterém si budete moci požádat o vstupenky na veletrh ZDARMA!

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?