Nový katalog rodinných domů a modulárních domů

Nový katalog rodinných domů a modulárních domů

05 zář 2023

Nový katalog rodinných domů a modulárních domů Dům jedním tahem je tu. Objednejte si ho ZDARMA!

 

Další novinky z DJT

2. 1. 2024 / Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

S velkou radostí oznamujeme, že nový katalog Dům jedním tahem je na světě! Připravili jsme pro vás do něj tradiční nabídku 20 vyladěných typových nízkoenergetických domů z lehkého keramického betonu a k nim několik novinek.

Nové modulární domy

Největší novinkou jsou nové modulární domy pro rekreační i celoroční bydlení, které v plné parádě představíme na blížícím se FOR ARCHu 19.-23. září 2023. Katalog s nimi si ale můžete objednat ZDARMA už teď.  Najdete v něm hned 8 modulárních staveb, mezi nimiž nechybí rodinné domy, rekreační domky, provozovny nebo garáž.

Možnost volby typu střechy 

Pokud nás pravidelně sledujete, možná jste už zaznamenali, že si můžete nově u všech našich bungalovů zvolit typ střechy. U každého z přízemních domů pro vás máme připravenou typovou variantu s valbovou i sedlovou střechou. Stejnou možnost máte kromě bungalovů i u dvou patrových domů (Medea a Harmonia). Tuto novinku jsme zanesli samozřejmě i do nového tištěného katalogu, ve kterém najdete vizualizace domu vždy v obou provedeních. V nejbližších dnech budou obě varianty střech také u příslušných domů zde na našem webu v sekci „Katalog“.

Nový katalog Dům jedním tahem si můžete stále objednat ZDARMA. Stačí u nás na webu vyplnit své kontaktní údaje a za pár dnů ho můžete očekávat ve své schránce.

 

Zaujal vás Dům jedním tahem?