Článek z aktualit

Nový katalog rodinných domů a modulárních domů

Nový katalog rodinných domů a modulárních domů

05 zář 2023

Nový katalog rodinných domů a modulárních domů Dům jedním tahem je tu. Objednejte si ho ZDARMA!

 

Další novinky z DJT

11. 9. 2023 / Máme pro vás vstupenky na For Arch ZDARMA!

S velkou radostí oznamujeme, že nový katalog Dům jedním tahem je na světě! Připravili jsme pro vás do něj tradiční nabídku 20 vyladěných typových nízkoenergetických domů z lehkého keramického betonu a k nim několik novinek.

Nové modulární domy

Největší novinkou jsou nové modulární domy pro rekreační i celoroční bydlení, které v plné parádě představíme na blížícím se FOR ARCHu 19.-23. září 2023. Katalog s nimi si ale můžete objednat ZDARMA už teď.  Najdete v něm hned 12 modulárních staveb, mezi nimiž nechybí rodinné domy, rekreační domky, provozovny nebo garáž.

Možnost volby typu střechy 

Pokud nás pravidelně sledujete, možná jste už zaznamenali, že si můžete nově u všech našich bungalovů zvolit typ střechy. U každého z přízemních domů pro vás máme připravenou typovou variantu s valbovou i sedlovou střechou. Stejnou možnost máte kromě bungalovů i u dvou patrových domů (Medea a Harmonia). Tuto novinku jsme zanesli samozřejmě i do nového tištěného katalogu, ve kterém najdete vizualizace domu vždy v obou provedeních. V nejbližších dnech budou obě varianty střech také u příslušných domů zde na našem webu v sekci „Katalog“.

Nový katalog Dům jedním tahem si můžete stále objednat ZDARMA. Stačí u nás na webu vyplnit své kontaktní údaje a za pár dnů ho můžete očekávat ve své schránce.

 

Zaujal vás Dům jedním tahem?