Objevte nové modulární domy z Liaporbetonu

Objevte nové modulární domy z Liaporbetonu

30 zář 2023

Modulární domy jsme teprve před několika dny oficiálně představili na 34. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH...

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Informace o domech, které předznamenávají novou éru v oblasti stavebnictví, najdete už ale i v našem katalogu na webu a v jeho tištěné podobě.

Modulární domy od Dům jedním tahem mají všechny výhody, které můžete znát už od našich typových rodinných domů. Jejich srdcem je hrubá stavba z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu), která zajišťuje skvělé izolační vlastnosti a umožňuje velmi rychlou výstavbu. Navíc ale přináší dosud nevídanou flexibilitu a přizpůsobivost.

Svůj budoucí rodinný dům nebo chatu si totiž můžete vlastně z jednotlivých modulů poskládat přesně podle svých představ. Každý dům se sestavuje z předem vyrobených modulů, u kterých se jednotlivé dílce vyrábí v našem závodě ve Vintířově tak, aby na stavbě mohly být efektivně a rychle sestaveny. Jak moduly k sobě poskládáte a kolik jich pro stavbu zvolíte, to už je jen na vás.

 Domy pro rekreaci, podnikání, ale i celoroční bydlení

Je nutné zmínit, že naše modulární domy jsou určené především pro rekreační bydlení. Můžete si je postavit na zahradě jako zahradní domek nebo chatu. Stejně tak mohou být vaší novou provozovnou, nebo garáží. Pro milovníky nejen energeticky, ale také prostorově úsporného bydlení máme v nabídce i “tiny houses” určené k celoročnímu bydlení. Nahlédněte do našeho katalogu, kde aktuálně najdete 8 typových řešení. Ta jsou však ale jen základem toho, co lze z našich modulů vymyslet. Nebojte se být kreativní.

Ekologické bydlení

Domy jedním tahem domy jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Liaporbeton je přírodní materiál, který nijak negativně neovlivňuje své okolí. Navíc díky skvělý izolačním vlastnostem jsou energeticky úsporné a pomáhají snižovat emisi skleníkových plynů. V projektech se počítá s využítím moderních technologí jako rekuperace, tepelná čerpadla či fotovoltaika.

Katalog zdarma

Zaujali jsme vás? Pak si neváhejte zdarma objednat náš tištěný katalog, kde najdete všechny informace o nabídce Domů jedním tahem shrnuté. Pokud máte otázky, neváhejte se obrátit na naše obchodně-technické poradce, kteří vám je rádi pomohou zodpovědět.

Zaujal vás Dům jedním tahem?