Rostoucí dům je skvělé řešení nejen pro mladé páry

Rostoucí dům je skvělé řešení nejen pro mladé páry

01 říj 2023

Pro všechny, kteří touží po vlastním domě, ale mají napjatý rozpočet, může být řešením rostoucí dům.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Díky modulovému stavebnímu systému od Dům jedním tahem můžete začít s malým domkem třeba jen o rozměrech garsoniéry a další místnosti si necháte přistavit, až váš rozpočet dovolí.

Uvědomujeme si, že neustálé zdražování pozemků, stavebních materiálů i hypoték vede lidi k nutnosti šetřit mnohem více, než v předchozích letech. Častěji než dříve musí nyní přehodnotit své plány na stavbu domu a hledat úspornější řešení. Cestou však není šetřit na kvalitě. Právě proto přicházíme s novými modulovými domy, které si zachovávají všechny výhody našich Domů jedním tahem z keramického betonu a ještě další přidají.

Rostoucí dům z modulů z Liaporbetonu

Proti standardní nabídce Domů jedním tahem jsou modulové domy podstatně prostorově úspornější a hlavně variabilnější. Díky malý rozměrům a různým variantám půdorysu (L, I, Z, U) skvěle zapadnou i na malé či atypické pozemky v zahrádkářských či chatových koloniích. U variant domů pro celoroční bydlení mají “kompaktní” rozměry ještě další opodstatnění, které tkví především v nižší ceně. Malý dům může stát na menším (levnějším) pozemku, spotřebuje méně stavebního materiálu a díky tomu bude stát celkově méně peněz. Nebude tak potřeba zbytečně velká hypotéka. Proto na ni dosáhnou i lidé s nižšími příjmy, kteří budou mít šanci ji splatit za méně let. Díky tomu zvládnou ušetřit více peněz a v budoucnu své bydlení rozšířit a přistavit další moduly. To všechno bez ústupků v otázkách kvality a životnosti. Protože všechny domy od DJT vyčnívají mezi konkurencí právě díky extrémně dlouhé životnosti a skvělým izolačním vlastnostem. Nebojíme se tak slíbit, že je jednou budete moci bez zásadních nákladů na údržbu s klidem předat dům k užívání i svým vnoučatům a ta zase svým dětem.

Kromě mladých singles, nebo zatím bezdětných párů hledajících první vlastní bydlení, může být tento způsob výstavby ideální i pro lidi v seniorním věku, kteří touží po malém, energeticky úsporném samostatném bydlení, i když mají omezené možnosti financování.

Modul sem, modul tam

Modulové domy Dům jedním tahem se staví z předem připravených typizovaných modulů vyrobených z lehkého keramického betonu. Ty se k sobě dají různým způsobem skládat a hlavně v průběhu času i přidávat. Pokud vás tedy tlačí rozpočet, začněte klidně jen s malým domkem 2+kk s podlahovou plochou 50 m2 a další pokoje přistavíte, až budou na cestě děti, nebo až finanční situace dovolí. Pokud ale počítáte s postupným navyšováním podlahové plochy domy, nezapomeňte na to myslet už při výběru pozemku.

Dokončení ve vlastní režii

Stavba modulových domů je ještě rychlejší než u standardních Domů jedním tahem. Naše zkušená stavební parta hrubou stavbu vašeho domu na připravené základové desce z modulů sestaví za 1 den. A to i v případě patrových rekreačních domů. Další práce pak již následují v rychlém sledu a dům k dokončení vám předáme do 2 měsíců od zahájení výstavby. Technologicky nejnáročnější část výstavby bude hotová a finalizaci domu si můžete naplánovat už podle svých časových a finančních možností. Aby vše dopadlo na jedničku, získáte spolu s klíči od domu také manuál pro jeho úspěšné dokončení.

Chcete vědět více o rostoucích domech od Dům jedním tahem? Kontaktujte naše poradce. Rádi vám vaše otázky zodpoví.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?