Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

02 led 2024

Až donedávna byla nabídka montovaných domů z keramického betonu od Dům jedním tahem dostupná jen těm, kteří hledali cestu pro stavbu rodinného domu. 

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

S novými modulovými domy se ale otevřely možnosti i pro ty, kteří chtějí rychle a výhodně postavit plnohodnotný rekreační objekt...

8 vzorových řešení

V novém katalogu Dům jedním tahem najdete 8 vzorových řešení modulových domů vhodných pro stavbu chat, chalup, letních bytů a dalších rekreačních objektů z lehkého keramického betonu. Díky různým možnostem sestavení modulů si ale můžete svou budoucí chatu navrhnout tak, jak vám bude nejvíc vyhovovat. U některých z nich najdete nejen variantu pro rekreaci, ale také pro celoroční bydlení.

Žádné papundeklové obytné buňky, ale kvalitní chaty!

Na rozdíl od mnoha jiných modulových stavebních systémů nabízí Dům jedním tahem vysoce kvalitní modulové domy pro energeticky úsporné a zdravé rekreační bydlení s velmi dlouhou životností. Lehký keramický beton (Liaporbeton) má totiž všechny výhody jako cihlové domy - příjemné mikroklima v každém ročním období, dlouhá životnost, vysoká požární odolnost, pevnost a výborné izolační vlastnosti.

Opravdu rychlá výstavba/montáž

Výstavba domů z Liaporbetonu je ale nepoměrně rychlejší. Hrubou stavbu našich modulových domů pro vás z připravených modulů smontujeme za pouhý jeden den. A do dvou měsíců vám předáme dům k dokončení. I to bude rychlejší, levnější a snazší, než u cihlových domů díky již z výroby připravenému kompletnímu vytrubkování a krabičkám pro elektroinstalaci, prostupům a drážkám pro rozvody vody i kanalizace, nebo hladkým stěnám, na kterých si místo klasických omítek vystačíte jen se sádrovou stěrkou.

Objednejte si katalog zdarma

Základní informace a přehled typových domů najdete v našem katalogu. Jeho online podobu si můžete prohlédnou u nás na webu. Rádi vám ho ale doručíme i v tištěné podobě až do vaší schránky, a to zcela zdarma.

Kontaktujte naše poradce

Pokud vás naše nabídka zaujme nebo budete potřebovat doplnit nějaké informace, neváhejte kontaktovat naše obchodně-technické poradce, kteří vám je rádi zodpoví.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?