Montovaná hrubá stavba - ideální základ pro stavbu domu svépomocí

Montovaná hrubá stavba - ideální základ pro stavbu domu svépomocí

27 čvn 2018

Chcete stavět svépomoci, ale některé práce přeci jen raději necháte na odbornících? Užijte si výhod montované hrubé stavby!

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Dům jedním tahem nabízí možnost dodávky domu v několika fázích: 

A právě první z jmenovaných variant je ideální základ pro všechny stavebníky, kteří chtějí dům stavět svépomocí. Montovaná hrubá stavba jim pomůže ušetřit spoustu času i starostí. Přízemní dům bude na připravené základové desce postaven za 2 dny, patrový dům za 4 stavební dny. Stavba zahrnuje jen velmi malé množství mokrých procesů, dům je tak obyvatelný ihned po svém dokončení a nemusí tzv. vymrzat přes zimu.

Další velkou úsporu času přináší vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci i drážky pro rozvody vody a plynu, které jsou již z výroby připravené v jednotlivých dílcích. Rozvedení sítí po domě je tak mnohem méně náročné, než třeba u cihelných domů. Keramický beton je také snadno opracovatelný, takže ani případné dodatečné úpravy rozvodů v rozestavěném domě nepředstavují problém. Montovanou stavbu z keramického betonu oceníte i při realizaci omítek. Každý z dílců prochází přísnou kontrolou kvality. Stěny jsou z jedné strany hladké od formy, z druhé ručně hlazené. Díky tomu není potřeba dělat omítky. Stačí tenkovrstvé sádrové stěrky, což pomáhá šetřit čas i náklady. 

U hrubých staveb DJT oceníte mimo rychlé stavební technologie také unikátní základní materiál - keramický beton, který má mnoho výhod při stavbě i při užívání domu. Kromě optimálních tepelně izolačních vlastností, které pomáhají v létě držet v domě příjemný chládek a v zime teplo, přináší lehký beton i více prostoru pro vaši rodinu. Jak? Vlastnosti tohoto výjimečného materiálu umožňují, aby byly příčky i obvodové stěny tenčí, než u cihelných domů. U rodinného domu se zastavěnou plochou 10×10 m tak získáte 11,2 m2 podlahové plochy navíc. To představuje jeden malý pokoj zdarma!

Chcete se dozvědět více o výhodách Domů jedním tahem? Prohlédněte si informace o Technologii & výstavbě na našem webu, nebo kontaktujte naše obchodně-technické poradce.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?