Získejte zdarma projekty rodinných domů Dům jedním tahem!

Získejte zdarma projekty rodinných domů Dům jedním tahem!

30 čvc 2018

Typové projekty rodinných domů Dům jedním tahem máme pro naše zákazníky ZDARMA. Vyberte si z našeho katalogu.

 

Další novinky z DJT

22. 4. 2024 / Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Před samotnou stavbou domu je jednou z nejdůležitějších fází správný výběr projektu domu. Můžete si jej nechat vytvořit od projektanta podle vlastních představ, nebo si vybrat z nepřeberné nabídky typových projektů.

Druhá zmíněná varianta je beze sporu ekonomičtější. Ceny individuálních projektů se mohou totiž pohybovat v desítkách až stovkách tisíc. Naproti tomu typové projekty vyjdou často na zlomek této ceny. I toto řešení má ale svá úskalí. Najít typový projekt, který bude 100% vyhovovat vašim přáním nemusí být snadné. A zdánlivě nízká cena typového projektu nemusí být vždy cenou konečnou. 

Některé projekty, které jsou na trhu dostupné, často neřeší důležité detaily stavby. Doplnění všech náležitostí se pak může cenou blížit ceně individuálního projektu. Proto je při výběru dodavatele typového projektu dávat velký pozor, co za smluvenou cenu dostanete.

Dům jedním tahem nabízí svým zákazníkům kompletní typové projekty při objednávce domu zcela ZDARMA. V našich katalozích najdete 33 propracovaných projektů úsporných i nízkoenergetických a pasivních rodinných domů, které jsme za léta naší působnosti na trhu přizpůsobili nejčastějším požavkům našich zákazníků. Pokud se vám s typovým projektem přesto netrefíme do noty, nabízíme možnosti individuálních úprav u našich projektantů jako např.:

  • přístavbu garáže,
  • zrcadlové převrácení půdorysu,
  • úpravy vnitřních dispozic (posunutí oken, příček apod.)
  • nebo individuální volbu vytápění.

Ceny těchto úprav závisí na jejich náročnosti a jsou vždy se zákazníky konzultovány předem.

Prohlédněte si naše projekty rodinných domů: 25 nízkoenergetických rodinných domů. Pokud vás osloví, neváhejte kontaktovat naše obchodně-technické poradce, kteří vám budou nápomocni při zodpovídání vašich otázek.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?