Typové projekty
Domů jedním tahem

Dům jedním tahem spojuje výhody kvalitních typových projektů s možnostmi individuálních úprav.

Garantujeme kvalitu i cenu

Kvalita i flexibilita typových projektů Domu jedním tahem jsou prověřeny reálnou výstavbou a vysokými nároky našich zákazníků. Konečná cena každého projektu (včetně případných úprav) je součástí smlouvy pro zhotovení projektové a výrobní dokumentace.

Vyberte si z 25 úsporných a 1 nízkoenergetických a pasivních typových projektů ověřených našimi zákazníky. Anebo čtěte dále a poznejte další výhody našich typových projektů rodinných domů na klíč, k dokončení i hrubých staveb.

Proč typový projekt od Domu jedním tahem

 

Pod lupou

Na trhu existuje obrovské množství katalogových domů a může se zdát, že s běžnými požadavky máte z čeho vybírat. Bohužel, kvalita bývá různá a často narazíte na vážné nedostatky:

  • nedořešené detaily v projektu,
  • podhodnocené náklady — většina domů nikdy nebyla realizována, orientační ceny jsou pouze “papírové” a lze je dodržet pouze při stavbě svépomocí,
  • nulová odpovědnost za ceny — nízké orientační ceny často slouží jako lákadlo pro koupi projektu; vydavatelé ani tvůrci projektů v obecných katalozích nenesou za uvedené ceny žádnou odpovědnost.

Nic z toho vás nepotká, pokud zvolíte typový projekt od Domu jedním tahem.

1 Široký výběr projektů

Celkem 26 ověřených typových řešení zahrnuje projekty bungalovů, patrových domů, dvojdomků i řadových domů. Navíc každý můžeme přizpůsobit vašim představám a přáním.

2 Bezkonkurenční cena i úspora času

Pokud uvažujete o projektu na míru od projektanta, počítejte s cenou v řádu desítek až stovek tisíc Kč. A se zdlouhavými schůzkami v projekční kanceláři k tomu.

Naproti tomu typové řešení Domu jedním tahem získáte zdarma. I s doplatky za případné úpravy bude cena projektu rodinného domu zlomková. A konečná.

Projekty DJT navíc reflektují nejčastější požadavky našich zákazníků. Náš poradce vám pomůže vybrat typový projekt, který se nejlépe přiblíží vašim představám. Zásadní úpravy pak často ani nebývají nutné.

3 Možnosti úprav

Pokud přesto chcete typový projekt více přizpůsobit a doladit k dokonalosti podle svých představ, nabízíme celou řadu úprav, jako

  • přístavbu garáže,
  • zrcadlové převrácení půdorysu,
  • úpravy vnitřních dispozic (posunutí oken, příček apod.)
  • nebo individuální volbu vytápění.

S cenou všech případných úprav vás seznámí naši obchodně-techničtí poradci a do smlouvy na projekt se promítnou až s vaším souhlasem.

4 Optimalizace pro nízkoenergetické i pasivní standardy

Každý z 1 nízkoenergetických a pasivních projektů je připravený k optimalizaci pro dosažení požadovaného energetického standardu (měrné potřeby tepla na vytápění).

Klíčové je umístění na váš pozemek, orientace k jižní světové straně atd. Více se dozvíte v Optimalizaci projektu pro nízkoenergetické a pasivní standardy.

5 Volba ze tří fází dostavby

Podle odsouhlaseného projektu vám Dům jedním tahem postavíme do fáze hrubé stavby, domu k dokončení, nebo na klíč (řeší se individuálně). Záleží jen na vás, vašich možnostech a lokalitě výstavby.

Chcete se dozvědět více?

Rádi se s vámi osobně setkáme a představíme vám možnosti úprav v jednotlivých typových projektech nebo ukážeme hotové stavby. Kontaktujte nás