Článek z aktualit

Stavba rodinného domu v roce 2020? Stavte s DJT!

Stavba rodinného domu v roce 2020? Stavte s DJT!

20 led 2020

Chcete v roce 2020 stavět rodinný dům? Podívejte se na nabídku Dům jedním tahem a stavte bez starostí 

 

Dům jedním tahem nabízí 25 typových rodinných domů s možností individuálních úprav. Jedná se o monotované domy z velkoplošných dílců z lehkého keramického betonu, který je pevný a dlouhověký jako běžný beton, ale navíc má skvělé izolační vlastnosti a nižší hmotnost. Díky propracované stavebnicové technologii vám na připravené základové desce postavíme hrubou stavbu přízemního domu za pouhé 2 dny, u patrových domů za 4 stavební dny

Naše domy lze převzít v různé fázi dokončení. Nejoblíbenější formou dodávky je tzv. "dům k dokončení", který postavíme do 2 měsíců. Zahrnuje základovou desku, svislé konstrukce z lehkého betonu, betonové schodiště (u patrových domů), výplně otovorů (okna a vchodové dveře), krov, střešní systém Bramac a okapový systém Bramac. Více o domu k dokončení >>

Další oblíbenou možností je převzít dům již ve fázi hrubé stavby a pokračovat v dalších stavebních pracech svépomocí. Více o hrubé stavbě >>

Domy jedním tahem se ale pyšní mnoha dalšími výhodami, než jen kvalitním materiálem a rychlou výstavbou. Zajišťujeme také celou řadu odborných a poradenských služeb, aby pro vás byla stavba co nejméně náročná. Naši obchodně-techničtí poradci vás provedou celým procesem výstavby od výběru vhodného domu a jeho individuálních úprav, přes jeho nejvhodnější usazení na pozemek, ohlášením stavby až po stavbu samotnou. Tu zajišťuje vyškolený tým našeho stavebně-montážního střediska. I po převzetí stavby jsme vám nápomocni. Ke každé stavbě od nás zákazníci získají "manuál k dokončení stavby", díky kterému bude dokončení domu ještě snazší.

Poznejte všechny výhody Domů jedním tahem a pojďte do stavby s námi! Pokud váháte, pak vězte, že k podisu smlouvy získáte typový projekt domu zcela ZDARMA. Zpoplatněny jsou jen individuální úpravy projektu. Třeba vám v rozhodování pomohou také aktuální akční nabídky na naše domy a služby.

Máte-li dotazy, neváhejte kontaktovat naše obchodně-technické poradce.

Galerie

Zaujal vás Dům jednim tahem?