Ušetřete 105.660 Kč, stáhněte si vstupenku na For Arch ZDARMA!

Ušetřete 105.660 Kč, stáhněte si vstupenku na For Arch ZDARMA!

13 zář 2022

Jen po dobu FOR ARCHu jsme pro vás připravili mimořádnou nabídku - příspěvek na přípravu stavby 50.000 Kč.

 

Další novinky z DJT

2. 1. 2024 / Rychlá a dostupná stavba chaty z modulů

I letos rozdáváme vstupenky na FOR ARCH zdarma. Stačí vyplnit krátký on-line formulář a vstupenka vám přijde do mailu. Vytištěnou ji odevzdejte u vstupu nebo se její elektronickou verzí prokažte ve vašem mobilním zařízení. Kromě toho, že ušetříte, se také vyhnete frontám u pokladen.

STÁHNOUT VSTUPENKU ZDARMA >>

Pravidelně na FOR ARCH připravujeme pro zákazníky nějakou novinku. Letos s sebou přivezeme rovnou celou virtuální vesničku postavenou z Domů jedním tahem. Díky virtuální realitě si tak budete moci prohlédnout domy z aktuálního katalogu jako ve skutečnosti. U vybraných domů bude možné obdivovat nejen exteriér, ale především interiér. Díky tomu si uděláte lepší představu o velikosti, uspořádání a dispozičním řešení našich domů. Po celou dobu prohlídky vám budou k dispozici naši obchodně-techničtí poradci, kteří pomohou nejen s orientací ve virtuální vesničce, ale odpoví i na všechny vaše dotazy.

Jen na FOR ARCHu...

Pouze pro návštěvníky For Archu bude připravena mimořádná nabídka, a to příspěvek na přípravu stavby ve výši 50.000 Kč. Více informací vám rádi sdělí obchodně-techničtí poradci DJT na stánku po dobu veletrhu.

Projekt domu ZDARMA a ještě něco navíc...

Ani letos nebude chybět oblíbená nabídka typových projektů zdarma, včetně Průkazu energetické náročnosti budovy v hodnotě 55.660 Kč. Celkem i s příspěvkem na přípravu stavby ušetříte 105.660 Kč.

Těšíme se na vás na FOR ARCHu 20.-24. září 2022 na stánku 2B12 v hale 2.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?