Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

Prodlužujeme akci “Jarní slevy až 223.460 Kč”

22 dub 2024

Touto akcí jsme vám kápli do noty. Proto jsme se rozhodli, že ji pro vás prodloužíme na celé jaro! 

Využijte mimořádné jarní nabídky od Dům jedním tahem až do 30.6.2024! Vyberte si z katalogu Dům jedním tahem a ušetřete dohromady až 223.460 Kč:

  • Sleva až 167.800 Kč včetně 12% DPH na některý 23 typových nízkoenergetických domů.
  • Dále získáte zdarma projekt domu v hodnotě 49.610 Kč včetně DPH (kompletní typový projekt domu včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení).
  • A dalších 6.050 Kč včetně DPH ušetříte za průkaz energetické náročnosti budovy (energetický štítek).

Je čas začít s přípravou stavby

Díky této skvělé nabídce a také nízkým hypotečním sazbám, které mají podle předpovědí ekonomů ještě klesat, je tedy nyní nejvhodnější doba začít s přípravou podkladů pro stavbu. Má to hned několik výhod:

  • Administrativní příprava stavby není finančně náročná a můžete s ní začít i s větším předstihem. Třeba, když má váš dodavatel skvělou akční nabídku!
  • Začnete-li včas, nebudete pod tlakem termínů a všechno můžete vyřídit v klidu.
  • Budete mít připravené podklady i pro banku a můžete už jen čekat na tu nejvýhodnější nabídku.
  • Díky včasné přípravě může po vyřízení všech formalit bez zbytečného zdržování začít i samotná stavba.

Až po úspěšném vyřízení stavebního povolení přichází na řadu smlouva o dílo a první placení. To už ale můžete čerpat ze své hypotéky.

Nenecháme vás v tom

Naši poradci vás provedou od výběru domu až po předání klíčů celý procesem stavby. Pomohou vám s přípravou podkladů, poradí při komunikaci s bankami i úřady. Ne nadarmo máme jako motto “Stavba domu bez starostí” a mnoho našich zákazníků vám to rádo potvrdí.

Máte otázky? Obraťte se na naše poradce. Chcete-li rychlou odpověď, pak nám v pracovní době zavolejte. Jinak jsou vám k dispozici naše e-mailové adresy a samozřejmě kontaktní formuláře na webu www.dumjednimtahem.cz.

Napište si o tištěný katalog ZDARMA

Na našem webu si pomocí online formuláře můžete také jednoduše objednat náš aktualizovaný tištěný katalog. Během několika dnů vám ho ZDARMA doručíme do schránky.

Galerie

Zaujal vás Dům jedním tahem?