Detail reference

Dům k dokončení - Vokáčovi

Dům k dokončení - Vokáčovi

09 úno 2016

Po návštěvě vzorového domu jsme se rozhodli pro stavbu domu Zefyros - jako idealní řešení pro naši čtyřčlenou rodinu.

 

Další reference DJT

10. 10. 2021 / Athena - dům k dokončení, okres Kutná Hora

Dobrý den, 
když jsme se na podzim r. 2013 rozhodli stavět dům, oslovili jsme na trhu dostupné společnosti skrze všechny technologie a na základě našich základních požadavků jsme se nakonec rozhodli pro spolupráci s firmou DJT. Důležitá kritéria jako přístup, detailní vysvětlení postupu, realizace, financování, možnosti úprav atd. nám vyšlo od  DJT jako nejlepší – a především díky p.Hoškovi.
Po návštěvě vzorového domu jsme se rozhodli pro stavbu domu Zefyros - jako idealní řešení pro naši čtyřčlenou rodinu. Pan Hošek s námi vše pečlivě a trpělivě procházel a věnoval dostatek času k naší spokojenosti, což bylo pro nás velice důležité, protože s oborem stavebnictví nemáme nic společného. Stavba i přes nepřízeň počasí probíhala dle časového plánu a všechny fáze stavby byly předávány dle domluvy.
I po finálním předání uzavřené hrubé stavby jsme další postupy dokončovacích prací vždy konzultovali s p. Hoškem a vždy nám dal návrh jak bychom měli postupovat a s jakým materiálem.
V domě bydlíme již více než rok a hodnotíme spolupráci jako bezvadnou a na otázku zda bychm do stavby s DJT šli znovu odpovíme bez váhání ano.

Ilona a David Vokáčovi, Trubín okr. Beroun

Galerie