Článek z aktualit

Dokončení domu svépomocí? Díky technologii DJT mnohem snadněji!

30 zář 2016

Také zvažujete stavbu domu a přemýšlíte nad možností alespoň část prací realizovat svépomocí? U Domů jedním tahem to půjde snadněji, než jste si mysleli...

 

Také zvažujete stavbu domu a přemýšlíte nad možností alespoň část prací realizovat svépomocí? Nechte si postavit hrubou stavbu, nebo dům k dokončení a dále pokračujte sami. U Domů jedním tahem půjde dokončení snadněji, než jste si mysleli. Některé práce vás minou úplně, jiné budou snazší a levnější.

  • V prefabrikovaných dílcích hrubé stavby jsou již ve výrobě připraveny drážky a prostupy pro rozvody vody, kanalizace a topení. Ušetříte tak další náklady na dokončení domu. Odpadá sekání prostupů, frézování drážek a nepořádek na stavbě.
  • Dílce mají také zabudované rozvody pro elektřinu, včetně krabiček pro vypínače a zásuvky. Stačí pouze protáhnout kabely.
  • Povrch dílců je z výroby hladký a pro konečnou úpravu stačí použít pouze tenkovrstvou sádrovou stěrku. Ušetříte tak za omítky.
  • Díky minimu mokrých procesů se můžete nastěhovat ihned po dokončení výstavby. Stavba bude suchá bez dodatečných komplikací oproti klasickému zděnému postupu, kdy musí správně vyschnout a vymrznout.

Ať už se tedy rozhodnete dokončit dům sami, nebo s pomocí zručných řemeslníků z vašeho okolí, budou práce díky technologii DJT rychlejší a náklady na ně nižší, než u zděného domu.

Chcete znát další výhody Domů jedním tahem? Podívejte se na náš web, nebo kontaktujte naše poradce, kteří vám odpoví na všechny vaše otázky ke stavbě domu s DJT.