Článek z aktualit

Musí novostavba vymrznout přes zimu? Novostavba od DJT ne!

Musí novostavba vymrznout přes zimu? Novostavba od DJT ne!

20 bře 2019

Do novostavby od Dům jedním tahem se můžete nastěhovat ihned po jejím finálním dokončení. Nemusí "vymrznout" přes zimu jako stavba z cihel!

 

Nechcete dřevostavbu, ale přesto chcete bydlet co nejrychleji? Chcete pevný a trvanlivý materiál, ale nechcete čekat, až vám novostavba z cihel, či jiných tvárnic "vymrzne" přes zimu? Chtějte Dům jedním tahem!

Domy jedním tahem (DJT) se skládají jako stavebnice z velkoplošných Liaporbetonových dílců, které se připravují v naší továrně ve Vintířově. Na stavbě se pak za přítomnosti minima mokrých procesů spojí na připravené základové desce. Hrubá stavba přízemního domu je hotová za 2 dny, u patrového domu trvá 4 dny + čas na vytvrdnutí stropu. Hned po dokončení hrubé stavby může následovat krov, střecha, výplně otvorů a další dokončovací práce. Po finalizaci domu se můžete ihned nastěhovat. Může to být již za 6 měsíců od započetí prvních stavebních prací!
Více o technologii a výstavbě DJT >>

"Stavební práce na našem domě začaly první dubnový týden 2017, dům k dokončení jsme přebírali koncem května a bydleli jsme na konci října 2017. Část dokončovacích prací jsme si realizovali sami. Na podlahy, omítky, vodu, topení a další jsme najali místní řemeslníky," říká majitelka domu Perseus, který jsme stavěli v roce 2017 nedaleko Karlových Varů.

Rychlost výstavby je velikou, nikoliv jedinou výhodou Domů jedním tahem. Podívejte se i na ty další.
Více výhod >>

Galerie